Videre til indhold
T: 74 74 33 21
Faciliteter
Klosterhallen
Cafeteria
Hallerne
Boldbanerne
Kegling
Tennis – Padel tennis
Oversigtskort
Klosterbadet
Sport & Træningslejr
Sport i Klosterhallen
Sportsophold
Kunstgræsbanen
Møde- & Selskabslokaler
Møder & konferencer
Privat fest og aktivitet
Overnatning
Ferie & Lejrskoler
Feriehuse
Lejrskoler
Overnatning
Området omkring Klosterhallen
Klosterhallen
Klosterhallens åbningstider
Personale
Bestyrelsen
Årsregnskab
2018
2019
2020
2021
2022
Vedtægter
Forretningsorden for Klosterhallen
God Fondsledelse
Persondatapolitik
Menu
Faciliteter
Klosterhallen
Cafeteria
Hallerne
Boldbanerne
Kegling
Tennis – Padel tennis
Oversigtskort
Klosterbadet
Sport & Træningslejr
Sport i Klosterhallen
Sportsophold
Kunstgræsbanen
Møde- & Selskabslokaler
Møder & konferencer
Privat fest og aktivitet
Overnatning
Ferie & Lejrskoler
Feriehuse
Lejrskoler
Overnatning
Området omkring Klosterhallen
Klosterhallen
Klosterhallens åbningstider
Personale
Bestyrelsen
Årsregnskab
2018
2019
2020
2021
2022
Vedtægter
Forretningsorden for Klosterhallen
God Fondsledelse
Persondatapolitik
Aktiviteter
Kommende aktiviteter
Kalender
Kommende aktiviteter
Ingen Arrangementer
Kalender
I dag
man
tirs
ons
tors
fre
lør
søn
m
t
o
t
f
l
s
28
3:00 PM –
Fodboldkamp U 17 piger / SINE – Agerskov Ungdomsskole
29
4:00 PM –
Fodboldkamp U 17 drenge / SINE – Agerskov Ungdomskole
30
31
6:30 PM –
Håndboldkamp U 15 piger / Løgum IF – Nr. Bjært
1
2
7:00 PM –
Fodboldkamp serie 2 herrer
3
4
5
6
7
8
9
12:00 AM –
Træningslejr Løjt IF U 13 drenge
10
11
12
13
6:00 PM –
Fodboldkamp U 15 drenge / FC Sydvest – Aabenraa BK
14
7:00 PM –
Fodboldkamp serie 2 herrer / Løgum IF – Dalby GF
15
16
17
2:30 PM –
Fodboldkamp serie 4 herrer / Løgum IF – Øster Lindet IF
18
19
4:30 PM –
Fodboldkamp U 17 drenge / Løgumkloster Efterskole – Skanderup Efterskole
7:00 PM –
Håndboldkamp U 17 piger A / SINE – Torsted IF
20
21
8:00 PM –
Håndboldkamp U 17 1. drenge / SINE – SGI/Ribe HK
22
23
24
4:30 PM –
Håndboldkamp U 17 1. div. piger A / SINE – HAI
7:00 PM –
Løgum IF fodbold
25
7:00 PM –
Løgum IF Badminton
8:00 PM –
Løgum IF Bordtennis
26
27
5:00 PM –
Håndboldtræning U 15 drenge
7:00 PM –
Løgum IF Badminton
28
6:00 PM –
Fodboldkamp U 13 drenge / FC Sydvest – Holbøl IF
8:00 PM –
Volleyball
8:00 PM –
Løgum IF Bordtennis
29
6:00 PM –
Gabriel fodbold
30
+
10:00 AM –
14 timers aktiv event
10:00 AM –
Fodboldkampe U 8 drenge / 5 mands kampe
2:30 PM –
Fodboldkamp serie 4 herrer / Løgum IF – Skærbæk BK
mere…
1
7:00 PM –
Løgum IF fodbold
Fodboldkamp U 17 piger / SINE – Agerskov Ungdomsskole
28
mar
28. marts 2022
15:00
Daglige aktiviteter
Kunstgræsbanen
More Info
Fodboldkamp U 17 drenge / SINE – Agerskov Ungdomskole
29
mar
29. marts 2022
16:00
Daglige aktiviteter
Kunstgræsbanen
More Info
Håndboldkamp U 15 piger / Løgum IF – Nr. Bjært
31
mar
31. marts 2022
18:30
Daglige aktiviteter
Hal 1
More Info
Fodboldkamp serie 2 herrer
02
apr
2. april 2022
19:00
Daglige aktiviteter
More Info
Træningslejr Løjt IF U 13 drenge
09
apr
9. april 2022 – 10. april 2022
0:00
Daglige aktiviteter
More Info
Fodboldkamp U 15 drenge / FC Sydvest – Aabenraa BK
13
apr
13. april 2022
18:00
Daglige aktiviteter
Fodboldbanerne
More Info
Fodboldkamp serie 2 herrer / Løgum IF – Dalby GF
14
apr
14. april 2022
19:00
Daglige aktiviteter
More Info
Fodboldkamp serie 4 herrer / Løgum IF – Øster Lindet IF
17
apr
17. april 2022
14:30
Daglige aktiviteter
More Info
Fodboldkamp U 17 drenge / Løgumkloster Efterskole – Skanderup Efterskole
19
apr
19. april 2022
16:30
Daglige aktiviteter
More Info
Håndboldkamp U 17 piger A / SINE – Torsted IF
19
apr
19. april 2022
19:00
Daglige aktiviteter
More Info
Håndboldkamp U 17 1. drenge / SINE – SGI/Ribe HK
21
apr
21. april 2022
20:00
Daglige aktiviteter
More Info
Håndboldkamp U 17 1. div. piger A / SINE – HAI
24
apr
24. april 2022
16:30
Daglige aktiviteter
More Info
Løgum IF fodbold
24
apr
24. april 2022
19:00
Daglige aktiviteter
More Info
Løgum IF Badminton
25
apr
25. april 2022
19:00 – 21:00
Daglige aktiviteter
More Info
Løgum IF Bordtennis
25
apr
25. april 2022
20:00 – 22:00
Daglige aktiviteter
More Info
Håndboldtræning U 15 drenge
27
apr
27. april 2022
17:00 – 18:30
Daglige aktiviteter
More Info
Løgum IF Badminton
27
apr
27. april 2022
19:00
Daglige aktiviteter
More Info
Fodboldkamp U 13 drenge / FC Sydvest – Holbøl IF
28
apr
28. april 2022
18:00
Daglige aktiviteter
More Info
Volleyball
28
apr
28. april 2022
20:00
Daglige aktiviteter
More Info
Løgum IF Bordtennis
28
apr
28. april 2022
20:00
Daglige aktiviteter
More Info
Gabriel fodbold
29
apr
29. april 2022
18:00 – 20:00
Daglige aktiviteter
More Info
14 timers aktiv event
30
apr
30. april 2022
10:00 – 23:59
Daglige aktiviteter
More Info
Fodboldkampe U 8 drenge / 5 mands kampe
30
apr
30. april 2022
10:00 – 11:30
Daglige aktiviteter
Løgum IF – RØB – Visby IF – Muif – Tønder SF – Højer IF
More Info
Fodboldkamp serie 4 herrer / Løgum IF – Skærbæk BK
30
apr
30. april 2022
14:30
Daglige aktiviteter
More Info
Løgum IF fodbold
01
maj
1. maj 2022
19:00
Daglige aktiviteter
More Info
Events on 28. marts 2022
28
mar
Fodboldkamp U 17 piger / SINE – Agerskov Ungdomsskole
28 mar 22
#_TOWN
Events on 29. marts 2022
29
mar
Fodboldkamp U 17 drenge / SINE – Agerskov Ungdomskole
29 mar 22
#_TOWN
Events on 31. marts 2022
31
mar
Håndboldkamp U 15 piger / Løgum IF – Nr. Bjært
31 mar 22
#_TOWN
Events on 2. april 2022
02
apr
Fodboldkamp serie 2 herrer
2 apr 22
#_TOWN
Events on 9. april 2022
09
apr
Træningslejr Løjt IF U 13 drenge
9 apr 22
#_TOWN
Events on 10. april 2022
09
apr
Træningslejr Løjt IF U 13 drenge
9 apr 22
#_TOWN
Events on 13. april 2022
13
apr
Fodboldkamp U 15 drenge / FC Sydvest – Aabenraa BK
13 apr 22
#_TOWN
Events on 14. april 2022
14
apr
Fodboldkamp serie 2 herrer / Løgum IF – Dalby GF
14 apr 22
#_TOWN
Events on 17. april 2022
17
apr
Fodboldkamp serie 4 herrer / Løgum IF – Øster Lindet IF
17 apr 22
#_TOWN
Events on 19. april 2022
19
apr
Fodboldkamp U 17 drenge / Løgumkloster Efterskole – Skanderup Efterskole
19 apr 22
#_TOWN
19
apr
Håndboldkamp U 17 piger A / SINE – Torsted IF
19 apr 22
#_TOWN
Events on 21. april 2022
21
apr
Håndboldkamp U 17 1. drenge / SINE – SGI/Ribe HK
21 apr 22
#_TOWN
Events on 24. april 2022
24
apr
Håndboldkamp U 17 1. div. piger A / SINE – HAI
24 apr 22
#_TOWN
24
apr
Løgum IF fodbold
24 apr 22
#_TOWN
Events on 25. april 2022
25
apr
Løgum IF Badminton
25 apr 22
#_TOWN
25
apr
Løgum IF Bordtennis
25 apr 22
#_TOWN
Events on 27. april 2022
27
apr
Håndboldtræning U 15 drenge
27 apr 22
#_TOWN
27
apr
Løgum IF Badminton
27 apr 22
#_TOWN
Events on 28. april 2022
28
apr
Fodboldkamp U 13 drenge / FC Sydvest – Holbøl IF
28 apr 22
#_TOWN
28
apr
Volleyball
28 apr 22
#_TOWN
28
apr
Løgum IF Bordtennis
28 apr 22
#_TOWN
Events on 29. april 2022
29
apr
Gabriel fodbold
29 apr 22
#_TOWN
Events on 30. april 2022
30
apr
14 timers aktiv event
30 apr 22
#_TOWN
30
apr
Fodboldkampe U 8 drenge / 5 mands kampe
30 apr 22
#_TOWN
30
apr
Fodboldkamp serie 4 herrer / Løgum IF – Skærbæk BK
30 apr 22
#_TOWN
Events on 1. maj 2022
01
maj
Løgum IF fodbold
1 maj 22
#_TOWN